تبلیغات
پارسی 98 | پرتال پزشکی ایران - معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا
آموزش خوشنویس و طراحی امضا
در سال های نه چندان دور یکی از مواردی که هر شخص باید حتما آن را به خوبی یاد می گرفت، نوشتن با خطی زیبا بود. مثل حالا که یاد گرفتن زبان انگلیسی برای همه واجب شده است. آن زمان ها با قلم و جوهر دوات می نوشتند چه میرازی مکتب خانه های پایین شهر، چه کاتب وقایع نگار دربار شاه. از قضا جفتشان خط شکسته نستعلیقشان هم عالی بود. هر کسی که سواد داشت خط خوبی هم داشت. نامه هایشان پشت کورسوی شمع با قلم تراشیده و دوات و مرکب به قول خودشان کتابت می شد و زیر نامه هایشان با انگشترعقیق دست راست امضاء میشد.

اکنون سال ها از آن دوران طلایی و زیبا میگذر و شاید پیش خودمان فکر کنیم که سر و کار کمتری با کاغذ و قلم در زندگی روزمره خود داشته باشیم ولی حذف کامل آنها از کار و زندگیمان غیر ممکن است. بخصوص زمانی که به پیشنیه خود و صفاتی چون خوش خطی و داشتن امضاء خاص می نگریم.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که خوشنویسی چه تاثیری در زندگی شما دارد و یا در موقعیتی قرار گرفته اید که نیاز به ایجاد تاثیر گذاری بیشتری در نوشته خود داشته باشید و یا با خود بگویید " ای کاش من هم مثل فُلان کس خطی خوش داشتم..." اگر حتی یکی از موقعیت های بالا را تجربه کرده باشید میدانید که داشتن خطی خوش بیش از پیش امتیاز ویژه ای در بین مردم محسوب میشود که علاوه بر تقویت اعتماد بنفس، مقبولیت و محبوبیت بیشتری برای فرد دارای خط خوش به ارمغان می آورد.

البته بجز خط خوش، داشتن یک امضاء خوب هم مورد دیگری است که همیشه قابل توجه بوده. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضا باساختاری متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است.

اگر دست خط خود را دوست ندارید و میخواهید آنرا بهتر و زیبا  تر کنید و در ذهنتان به دنبال طرح امضاء زیبا و ماندگار برای خود هستید، آموزشگاه مجازی (خط و قلم) و کانال تلگرام آموزش خوشنویسی جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند.

اگر فرصت شرکت در کلاس های آموزش خط به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!
تاریخ : شنبه 18 فروردین 1397 | 11:25 ق.ظ | نویسنده : متخصص سئو | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.